Bine ai venit, vizitator! [ Inregistrare | AutentificareFeed RSS  |

Posteaza un anunt

TINICHIGII

  • Experienta: Minim 2 Ani
  • Persoana de Contact: JOB4LIFE
  • Telefon: 0720878151
  • Email: office@job4life.ro
  • Listat: februarie 20, 2017 15:58
  • Expira: Acest anunt a expirat

Descriere

VOPSITORI SI TINICHIGII AUTO – MAREA BRITANIE

DESCRIERE JOB: Cel mai mare service auto din UK angajeaza Vopsitori si Tinichigii Auto. Cu peste 70 de puncte de lucru, clientul nostru cauta sa isi mareasca echipa! Se ofera contract pe perioada nedeterminata, astfel ca aveti ocazia de a va reloca in UK. Exista posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare.
DATA DE START: ASAP
LOCATIE: MAREA BRITANIE

BENEFICII:
Oferta salariala: incepe de la 1500 GBP/ luna;
contract semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada nederminata;
posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare;
mediu profesionist de lucru
Asistenta in gasirea unei cazari cat mai aproape de locul de munca;

CERINTE:
Experienta pe un post similar: 3ani+;
Nivel limba engleza – conversational – este suficient ca doar o singura persoana din cele doua sa cunoasca limba engleza la nivel conversational iar cealalalta la nivel incepator;

RESPONSABILITATI:
Identificarea suprafetelor care necesita reparatie;
cunoasterea uneltelor cu care se lucreaza;
executarea lucrarilor de reparatie si/sau intretinere;

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 sau pe email la office@job4life.ro

NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

ID de referinta anunt: 46558aae7b0df255

Nu sunt etichete

297 numar total de afisari, 1 azi

Trebuie sa fiti autentificat pentru a obtine mai multe detalii despre acest anunt.

Informatii despre utilizatorul care a publicat anuntul

  • Listat de: JOB4LIFE
  • Membru din: februarie 20, 2017

Alte obiecte listate de JOB4LIFE

Ultimele produse listate de JOB4LIFE »

Anunturile populare global

Anunturi vandute